TableOnline Icon

Bus Burger Salpakangas

Erämiehentie 1, Lahti

Bus Burger Salpakangas on Hollolassa sijaitseva jenkkityylinen ravintola, jonka kantavat voimat ovat herkullinen ruoka ja rento ilmapiiri.

Bus Burgerissa voit herkutella sekä sisällä, että ulkona. Ravintola valmistaa pihvit ja kastikkeet itse alusta saakka. Ravintolan vahvuuksina toimivat tuoreet raaka-aineet ja reippaat annoskoot. Pääruoakien lisäksi ravintola tarjoaa herkullisia itsevalmistettuja jäätelöitä jenkki tyyliin. Bus Burger on tuttu stoppi mm. motoristeille ja jenkkiautojen harrastelijoille. Kesäisin Bus Burger tajoaa myös live-musiikin täyttämiä iltoja, jolloin tunnelma on taatusti katossa.

Bus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas Lahti
Arvostelut

4.00 / 5

Arvostelut (2)

5.00Ruoka
4.00Tunnelma
3.50Palvelu

Arvostelu

Kiitos ruoka oli hyvää ainut että ennakkon varattu istuma paikka oli oven suussa vähän viileä paikka.
Kari-pekka - 6.10.2018

★ 5.00544

Arvostelu

Vähän hidas kassapoika mutta palvelu oli silti hyvää. Ruoka tuli suht nopeasti vaikka olikin paljon asiakkaita. Ruoka oli hyvää. Monet pöydät täynnä astioita ja likaisia, liian vähän henkilökuntaa siis.
Laura - 25.8.2018

★ 3.00543

Erikoisala

PihviOlut
Avoinna

MA
9:00-22:00
TI
9:00-22:00
KE
9:00-22:00
TO
9:00-22:00
PE
9:00-22:00
LA
10:00-22:00
SU
10:00-22:00

4.00

Arvostelut (2)

5.00Ruoka
4.00Tunnelma
3.50Palvelu

Arvostelu

Kiitos ruoka oli hyvää ainut että ennakkon varattu istuma paikka oli oven suussa vähän viileä paikka.
Kari-pekka - 6.10.2018

★ 5.00544

Arvostelu

Vähän hidas kassapoika mutta palvelu oli silti hyvää. Ruoka tuli suht nopeasti vaikka olikin paljon asiakkaita. Ruoka oli hyvää. Monet pöydät täynnä astioita ja likaisia, liian vähän henkilökuntaa siis.
Laura - 25.8.2018

★ 3.00543

Ravintoloitsija, liity TableOnlineen

TableOnline on Suomen suurin online-pöytävarauspalvelu, joka tavoittaa viikoittain yli 100 000 aktiivista ravintola-asiakasta Suomessa ja Virossa.

Tarjoamme kattavan markkinoinnin lisäksi edistyneen varaustenhallintaohjelman, jolla varaustenhallinnan lisäksi keräät huomaamatta laajan asiakarekisterin ja voit pitää yhteyttä asiakkaisiisi. Olemme kiinnostuneet kuulemaan lisää juuri sinun ravintolastasi!

RAVINTOLOITSIJA, LUE LISÄÄ!