TableOnline Icon

Bus Burger Salpakangas

Erämiehentie 1, Lahti

Bus Burger Salpakangas is a Yankee styled restaurant in Hollola, with loads of delicious food and relaxed atmosphere.

In Bus Burger you can enjoy the food both inside the restaurant and outside. The restaurant prepares steaks and sauces from scratch. The strengths of the restaurant are fresh ingredients and generous dish sizes. In addition to the main dishes, the restaurant offers delicious self-made ice creams in Yankee style. Bus Burger is a familiar stop for example for motorists. In the summertime, Bus Burger also delivers live music nights where the atmosphere goes through the roof.

Bus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas Lahti
Reviews

4.57 / 5

Reviews (7)

4.86Food
4.43
4.57Service

Takuuvarmat loistoburgerit

Bus burgerissa tulee kassalla haasteeksi burgerin valinta, sillä listalta löytyy niin monta hyvää vaihtoehtoa! Tällä kertaa valinta osui blue cheese burgeriin ja jälleen kerran aivan älyttömän hyvää! Tätä kannatti tulla kauempaakin maistamaan!
Harri - 24.11.2018

★ 5.00545

Isän hemmottelu

Sapuska on hyvää ja palvelu aina ensiluokkaista! Tykkään erikoisesta sisustuksesta, johon on panostettu.
Kirsti - 11.11.2018

★ 5.00555
Show more
Specialities

SteakBeer
Open on

MO
9:00-21
TU
9:00-21
WE
9:00-21
TH
9:00-21
FR
9:00-22
SA
10:00-22:00
SU
10:00-21:00

4.57

Reviews (7)

4.86Food
4.43
4.57Service

Takuuvarmat loistoburgerit

Bus burgerissa tulee kassalla haasteeksi burgerin valinta, sillä listalta löytyy niin monta hyvää vaihtoehtoa! Tällä kertaa valinta osui blue cheese burgeriin ja jälleen kerran aivan älyttömän hyvää! Tätä kannatti tulla kauempaakin maistamaan!
Harri - 24.11.2018

★ 5.00545

Isän hemmottelu

Sapuska on hyvää ja palvelu aina ensiluokkaista! Tykkään erikoisesta sisustuksesta, johon on panostettu.
Kirsti - 11.11.2018

★ 5.00555

Musiikki

Täydet kympit teille Hieman jäin kaipaamaan raken roll musiikkia
Tuija - 10.11.2018

★ 4.00555

Palaute

Ruoka oli hyvää mutta hivenen kylmää.
Janne - 18.10.2018

★ 5.00455

Iltapalaa 

Kävimme 1. kertaa ja mennään varmasti uudestaan.
Eeva - 17.10.2018

★ 5.00545

Arvostelu

Kiitos ruoka oli hyvää ainut että ennakkon varattu istuma paikka oli oven suussa vähän viileä paikka.
Kari-pekka - 6.10.2018

★ 5.00544

Arvostelu

Vähän hidas kassapoika mutta palvelu oli silti hyvää. Ruoka tuli suht nopeasti vaikka olikin paljon asiakkaita. Ruoka oli hyvää. Monet pöydät täynnä astioita ja likaisia, liian vähän henkilökuntaa siis.
Laura - 25.8.2018

★ 3.00543

Restaurateur, join TableOnline

TableOnline is the biggest online reservation site in Finland. We reach more than 100 000 active restaurant customers per week in Finland and Estonia.

We offer the perfect solution to handle your bookings and create customer database and a tool to contact your customers. We would love to hear more about your restaurant!

CONTACT TABLEONLINE